Centralny Poligon Sił Powietrznych


czcionka mniejsza czcionka normalna czcionka większa
Informacja o naborze

INFORMACJA O NABORZE

„Jedyny sposób na wykonanie dobrej pracy, to kochanie tego, co się robi.”

Steve JOBS

 

ZOSTAŃ ŻOŁNIERZEM CENTRALNEGO POLIGONU SIŁ POWIETRZNYCH

 

INFORMACJA DOTYCZĄCA REKRUTACJI.

 

Centralny Poligon Sił Powietrznych poszukuje kandydatów na stanowiska służbowe w korpusie oficerów starszych w stopniu majora, oficerów młodszych oraz podoficerów posiadających stopień wojskowy: sierżant; starszy sierżant; młodszy chorąży.

Oferta skierowana jest do żołnierzy zawodowych obecnie pełniących służbę oraz żołnierzy rezerwy, posiadających odpowiedni stopień.

 

Jeśli zainteresowała Panią, Pana, nasza oferta prosimy w pierwszej kolejności o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 261-232-142 lub 261-232-120. Uzyskają Państwo szczegółowe informacje o kwalifikacjach. Podczas kontaktu telefonicznego, kandydat zostanie wstępnie zweryfikowany czy spełnienia ustawowe wymagania w zakresie powołania i wyznaczenia na stanowisko służbowe oraz zostanie poinformowany o dalszym sposobie procedowania sprawy.

UWAGA

W związku z obecnie występującą sytuacją epidemiologiczną, w ramach kwalifikacji do zawodowej służby wojskowej, egzamin z wychowania fizycznego został zawieszony i nie będzie prowadzony do odwołania.

    
  • BIP
pdf

go-up
Kontakt

Centralny Poligon Sił Powietrznych
Poligonowa 1
76-270 Ustka
tel. 261232101
fax. 261232190
cpsp@ron.mil.pl

    
  • BIP