Centralny Poligon Sił Powietrznych

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
14 stycznia 2021
Inauguracja roku szkoleniowego

W Centralnym Poligonie Sił Powietrznych w Ustce odbyła się uroczysta inauguracja roku szkoleniowego. Był to czas by podkreślić dokonania żołnierzy poligonu podczas  minionego 2020 roku, oraz wskazać kierunki działania w roku 2021.

Miniony rok z uwagi na COVID 19  również dla żołnierzy i pracowników CPSP był trudny. Obostrzenia i restrykcje wymagały większego wysiłku oraz zaangażowania w działalności służbowej. Zarówno Dowódca jak również Szef Szkolenia w swoich wystąpieniach podkreślali, że  "(..) wszyscy mamy prawo do odczuwania osobistej satysfakcji jako bezpośredni i aktywni uczestnicy wielu działań decydujących o zabezpieczeniu strzelań bojowych, które odbywały się na poligonie w minionym roku."

W ramach podsumowania minionego roku podczas apelu Dowódca płk dypl. Stefan ŚWIDURSKI wręczył statuetkę "Szeregowy Roku 2020" tytuł ten zdobyła st. szer. Kamila CZERWIŃSKA. Dowódca podziękował także żołnierzom, którzy zorganizowali i przeprowadzili akcję "Paczka dla Kombatanta". Dzięki ich zaangażowaniu, a przede wszystkim wielkiej empatii kolejna edycja akcji została przeprowadzona z zachowaniem oczywiście wszelkich obostrzeń. Dzięki wsparciu żołnierzy i pracowników Centralnego Poligonu Sił Powietrznych nasi kombatanci oprócz podarunków kolejny raz przekonali się o naszej pamięci i gotowości do niesienia wsparcia.

Zdjęcia

generuj pdf
go-up
Kontakt

Centralny Poligon Sił Powietrznych
Poligonowa 1
76-270 Ustka
tel. 261232101
fax. 261232190
cpsp@ron.mil.pl

    
  • BIP