Strona Główna
AKTUALNOŚCI
14.08.2018
Komenda Centralnego Poligonu Sił Powietrznych

W  przededniu Święta Wojska Polskiego w Komendzie Centralnego Poligonu Sił odbyła się uroczysta zbiórka.
Po podniesieniu flagi państwowej dowódca wygłosił okolicznościowe przemówienie, w którym oprócz tła historycznego wiele słów podziękowań skierowanych było do żołnierzy oraz pracowników CPSP.
„Dziś na naszym pokoleniu spoczywa odpowiedzialność za bezpieczeństwo rodaków, od nas zależy, jakie będą Siły Zbrojne RP. W poczuciu odpowiedzialności za bezpieczeństwo naszego kraju musimy dołożyć wszelkich starań, by z pełnym przekonaniem móc powiedzieć, że nad naszą Ojczyzną czuwają profesjonaliści, ludzie z powołaniem, świadomi wagi przyjętych na siebie obowiązków. Drodzy Żołnierze! Żołnierze rezerwy! Przyjmijcie proszę wyrazy uznania za służbę. Trud codziennych zmagań i wasze poświęcenie dla wspólnego dobra jest nieoceniony. Życzę Wam i waszym Rodzinom, aby mundur polskiego żołnierza zawsze łączył się z poczuciem dumy i satysfakcji. Żołnierzom rezerwy, pracownikom wojska oraz ich rodzinom życzę zadowolenia z odpowiedzialnej pracy i służby dla dobra Polski, życzę dużo zdrowia, a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.”
Za zasługi dla obronności kraju, wysokie wyniki szkoleniowe, wzorową służbę wielu żołnierzy "Centralnego Poligonu Sił Powietrznych  " zostało przy okazji tak ważnego dla każdego żołnierze święta, awansowanych na wyższe stopnie wojskowe. Uroczyste obchody zakończyła defilada pododdziałów.

GALERIA

Niedziela, 23 luty 2020r.
Odwiedzono nas 5674911 razy